Archer. J. Tom 6 Kroniki Cliftonów "W godzinie próby"

                             
                            

Długo wyczekiwany przez fanów J. Archera 6 Tom Kronik Cliftonów "W godzinie próby" miał swoją premierę dosyć niedawno bo we wrześniu 2016.Tom ten szybko zajął 1 miejsce na liście bestsellerów "New Jork Times'a"
W tej części Barringtonowie oraz Cliftonowie nadal mierzą się ze starymi i nowymi wrogami oraz jak zwykle z dużymi problemami. 

Jeden z głównych wrogów Cliftonów - Lady Virgina, walczy o zachowanie swojej pozycji bogaczki, jednak jej ojciec chce to zmienić. Harry dąży do uwolnienia radzieckiego pisarza Babakova. Giles Barrington jak zwykle źle lokuje swoje uczucia i próbuje ułożyć sobie życie ze szpiegiem Kariną. Sebastian ciągle szuka miłości.  

Szósty tom przybliża nas do końca historii Kronik Cliftonów. Chociaż  Archer wykazuje dużą wyobraźnię, w mieszaniu losów głównych bohaterów powieści. 

Jest to przedostatnia część Kronik Cliftonów. Ostatni tom "This Was a Man" ma się pojawić już niebawem- w listopadzie 2016- jednak póki co, niestety za Oceanem!. Nam pozostaje czekać...lub przeczytać w oryginalnym języku. Postaram się uzbroić w cierpliwość jednak może to być dosyć trudne. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Top 5 propozycji czerwiec 2018!