Wojciech Sumliński "Z mocy bezprawia"Kilka słów o Autorze:
Dziennikarz śledczy i autor takich książek jak:

Kto naprawdę Go zabił?
Teresa Trawa Robot
Z mocy bezprawia.Thriller, który napisało życie
Z mocy nadziei. Thriller, który pisze życie
Lobotomia 3.0 30 lat holocaustu prawdy o jego śmierci
Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
Pogorzelisko
Oficer. Czego ludzie żałują przed  śmiercią?
Niebezpieczne związki Andrzeja Leppera. Kto naprawdę go zabił? (premiera 23.11.2016)

W swoich książkach Sumliński porusza sprawy "nie wygodne" dla elit ze świata polityki, biznesu i mafii. Ujawnił akta Jarosława Sokołowskiego "Masa", materiały dotyczące kontaktów pary prezydenckiej Kwaśniewskich z lobbystą Markiem Dochnalem oraz powiązaniach polityków ze służbami specjalnymi i przestępczością zorganizowaną. Napisał również książkę o zabójstwie Księdza Jerzego Popiełuszki "Kto naprawdę Go zabił?" 


Sumliński w książce Z mocy bezprawia. Thriller, który napisało życie opisuje inwigilację jakiej był poddany on oraz jego rodzina oraz skutki, które doprowadziły go do nie udanej próby samobójczej. 13 maja 2008 autor został aresztowany przez funkcjonariuszy ABW.
 Jest to wstrząsająca historia, którą czyta się jak niewiarygodny kryminał. Kontakty z mafią, wyłudzenia, zlecenia zabójstw, groźby to wszystko opisuje Sumliński w tej i pozostałych swoich książkach. Książka szokuje tym bardziej, że osoby, które powinny zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom działają na ich szkodę. Autor opisuje powiązania znanych z pierwszych stron gazet polityków ze służbami specjalnymi ABW i GRU. Książka pokazuje w sposób brutalny w jakim kraju, przyszło nam żyć i jak osoby głoszące sprzeciw są inwigilowane i niszczone jak Wojciech Sumliński. 
30.07.2008 roku podjął on na szczęście nieudaną próbę samobójczą. 


"Z mocy bezprawia"
Autor: Wojciech Sumliński
Wydawnictwo FRONDA
Liczba stron: 400

Data premiery: 19 września 2011

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Polecany post

Top 5 propozycji czerwiec 2018!